Dermokozmetik Ürünler

Dermokozmetik Ürünler

lr_Microsilver

Microsilver plus ürünleri , LR Health & Beauty şirketinin tüm vücut için sizlere sunduğu fonksiyonel bir bakımdır.Her Bir microsilver ürünün etkisi ,içeriğinde bulunan değerli diğer etken maddeleri, mineral bileşimleri ve  Ag+ioyunu ile birlikte optimize edilmesi sonucunda   Microsilver plus ürünlerimize  anti-bakteriyel ve anti-mikrobik özelliği kazandırarak uygulanan  vücut bölgesinde onarımın hızlı vede doğru bir  şekilde gerçekleşmesini sağlar..

 

Microsilver:Süngerimsi bir yüzey yapısına sahip nano gözenekli bir gümüştür..aktif ve büyük bir antimikrobiyolojik bir yüzeye sahip olan bu malzeme LR şirketi ile microsilver ürünlerinde ilk defa kullanılabilir hale getirilmiştir..Bu malzeme antibaktriyel ve antimikrobik özelliği ile microsilver ürünlerimizde her cilt tipi için uygun ve kullanılabilir hale getirilmiştir..

 

MİCROSILVER SERİSİ ÜRÜNLERİN GENEL KULLANIM ALANLARI

MicroSilver BGTM, kişisel bakım ürünlerinde GÜVENLE kullanılabilen ve UZUN SÜRELİ ETKİSİYLE bilinen tek saf metalik gümüştür.

MicroSilver BGTM yüksek antimikrobiyal etkisi ile cilt yüzeyinde zararlı mikroorganizmaların çoğalmasını önlüyor. MicroSilver BGTM içeren cilt bakım ürünleri cildin genel durumunu – zararlı mikroorganizmaların aşırı çoğalmasını engelleyerek- hızla ve uzun süreli olarak düzeltme ve sabitleme gücü ile biliniyor.

Şimdi bu serideki ürünlerin hangi vücut bölgelerinde ne amaçla kullanılabileceğine biraz detaylıca bakalım:

VÜCUT BAKIMI
MicroSilver BGTM cilt bakım ürünleri sorunlu ciltler için olduğu kadar sağlıklı cildin doğal koruma kalkanının güçlendirilmesi için de oldukça etkilidir.

SAĞLIKLI CİLT
MicroSilver BGTM ürünleri uzun süren koruma etkisi ve tüm yan etkilerden uzak yapısı ile sağlıklı cilt üzerinde mikroorganizma üremesini önleyerek günlük cilt bakımı için çok iyi bir alternatif oluşturuyor. Bu noktada MicroSilver serisindeki ürünlerin yalnızca sorunlu ciltler için olmadığını ve cildimizin sağlıklı ve güzel kalabilmesi için de çok iyi bir tercih olacağını anlamamız önemli.

PROBLEMLİ CİLTLER İÇİN ÖZEL BAKIM

37256377127531925010duş jeli
MicroSilver BGTM ile yapılan cilt bakımı cildin doğal iyileşme sürecini oldukça hızlandırıyor. MicroSilver vücut bakım ürünleri çok hassas, tahriş olmuş ya da iltihaplı cilt üzerinde yatıştırıcı etkiye sahip. Aynı ciltteki kaşınma ve kızarıklık gibi rahatsızlık durumlarının ortadan kaldırılmasında da çok başarılı. Zararlı bakteriler tarafından sebep olunan cilt inflamasyonunun (iltihaplanmanın) giderilmesi için bire bir. NÖRODERMATİT gibi cilt rahatsızlıklarında dahi, tedaviye ek olarak kullanıldığında cildin iyileşme ve kendini yenileme sürecini çok hızlandırıyor. Bu özel bakım ürünleri, hassas, ahriş olmuş cildin kontrol altına alınması ve stabil bir cilt florasının sağlanmasını destekliyor. Tedaviye destek olarak kullanıldığında, ATOPİK DERMATİT, ALERJİK CİLT DURUMLARI, DİYABETİK CİLT RAHATSIZLIKLARI / YARALARI ve İLERLEYEN YAŞA BAĞLI OLARAK ORTAYA ÇIKAN CİLT PROBLEMLERİNDE kullanımı büyük fayda sağlıyor ve yaşam kalitesini büyük ölçüde yükseltiyor.

Serideki ilgili ürünler:
Microsilver Vücut Emulsiyonu, Microsilver Universal Krem, Microsilver Duş Jeli.

 

 

EL BAKIMI VE HİJYENİ

151405192_tn120_0 176416821_0

MicroSilver BGTM eller için 24 saat süren özel bir anti-mikrobiyal koruma sağlıyor. Hem günlük hayatta hem de profesyonel iş hayatında zararlı bakterilere karşı ellerinizi güvenle koruyabilirsiniz.

Serideki ilgili ürünler: Microsilver El Kremi, Microsilver El Jeli.

AYAK BAKIMI

151405192_tn120_0
MicroSilver BGTM ayakları tahriş edici bakterilere karşı korur ve cilt florasını düzenler. Bu sayede ayak kokusu oluşumu önlenmiş olur.

Serideki ilgili ürünler: Microsilver Ayak Kremi.

BEBEK VE ÇOCUKLAR İÇİN CİLT BAKIMI
Bebek/çocuk cildi yetişkinlerde olduğu gibi kendini koruma özelliğine henüz sahip değildir ve zamanla oluşmaktadır. Bu yüzden bebek/çocuk cildini çevresel tehlikelerden korumak ve bir kalkan oluşturmak oldukça önemlidir.

SAĞLIKLI CİLT
Genç ciltler daha hassas ve kolay tahriş olan bir yapıya sahip olduğundan, Microsilver vücut ve yüz bakım ürünleri en genç cildin (bebek cildi) bile korunmasında çok güvenli ve etkilidir.

PROBLEMLİ CİLT
Yenidoğan bir bebek bile maalesef pişik, alerji vb. çeşitli cilt sorunlarıyla savaşmak durumunda kalabiliyor. Bu durumda Microsilver ürünleri cilt tahrişlerinin iyileştirilmesinde ve sakinleştirilmesinde güvenle kullanılabilir.

Serideki ilgili ürünler: Microsilver Vücut Emulsiyonu.

YÜZ BAKIMI

81362817154326216940
Kızarıklık ve tahrişe yatkın olan ciltlerde kullanımı idealdir. Microsilver yüz serisi ürünlerinin hedefi özellikle lekeli ve akneli ciltlerdir. Ayrıca Nörodermatit, Rosacea (gül hastalığı) nedeniyle yüz bölgesinde sorunlar yaşayan hastalarda da anti-enflamatuvar özelliğiyle etkili olarak kullanılabilmektedir. Erkeklerde de traş sonrası tahrişi önlemek üzere Microsilver ürünlerinden faydalanılabilir.

Serideki ilgili ürünler: Microsilver Yüz Yıkama Kremi, Microsilver Yüz Kremi, Microsilver Vücut Emulsiyonu.

DEODORANT

12559919072079427650
MicroSilver BGTM kullanımı cilt dostu yapısı ve koku önleyici özelliğiyle oldukça ideal bir bakım ürünüdür. Kokuya sebep olan bakterilerin gelişimini engelleyerek uzun süreli bir koruma sağlarç Ayrıca koltuk altlarında çeşitli sebeplerle oluşan tahrişleri de önler.

Serideki ilgili ürünler: Microsilver Roll-on.

DİŞ VE AĞIZ İÇİ BAKIMI

151405192_tn120_0
Microsilver BGTM diş ve ağız bakımınfa özenle çalışarak, diş eti ve ağız içi mukozasının iltihabı, aftlar ve dişlerde plak oluşumunu önleyebilmektedir. MicroSilver BGTM rağız içi mukozasının doğal florasını korumaya da yardımcı olmaktadır.

Serideki ilgili ürünler: Microsilver Plus Diş Macunu.

SAÇ VE SAÇ DERİSİ

25492793265917247193
MicroSilver BGTM teknolojisi saç derisindeki kepek, kaşınan saç derisi, ayrıca saç derisindeki egzama ve sedef gibi rahatsızlıklarda tedaviye destek ve rahatlatıcı olarak etkili bir şekilde kullanılabilir.

Serideki ilgili ürünler: Microsilver Kepek Önleyici Şampuan.

 

 

  • Date 4 Nisan 2016
  • Tags