Aloe Via Sağlık & Gıda Ürünleri

Aloe Via Sağlık & Gıda Ürünleri

LR Aloevera Ürünlerinin İçeriğinde yoğun miktarda Aloevera jeli ve doğadaki değerli bitki özlerinde bulunan değerli  katkı maddeleri olduğundan dolayı buda  LR Aloevera ürünlerini size özel ve her tip cilt için uygun hale getirmektedir.Bu nedenle 40’ ı aşkın aloevera ürünleri ile LR şirketimiz optimum oranda cilt bakımınıza yönelik isteklerinize cevap vermektedir..Aloevera içerikli cilt bakım ürünlerimizin yüksek kalitesinin en büyük nedenlerinden biri   doğal bitkisel özütlerin ilave edilmesinin yanı sıra parabenlerin ve mineral yağların kulanılmasından büyük ölçüde kaçınılmasıdır..

LR  şirketi Aloevera cilt bakım ve sağlık ürünlerinde aloevera bitkisinin çok fazla sayıda olan türünden  sadece barbadensis miller türünü kullanmaktadır. Şirketimiz bu bitkiyi meksikanın yayla bölgelerinde kontrollü olarak yetiştirmektedir.İSSTİTUT FRESENSİUS,Dünya aloevera derneği(İnternational aloe science council) ve  bir çok  sağlık kuruluşu tarafından da onaylı olan ürünlerimiz özellikle  bu kurumlar tarafından tohumun tarlaya ekilişinden yetiştirilmesine,hasat edilip ürün haline dönüştürülmesine ve hatta ambalajlanıp şişelenmesine kadar hala düzenli olarak denetlenerek onay belgesini almayı  hak etmiştir..

ALOEVERA BİTKİSİ:

ALOE VERA SERİSİ

sivera

Aloe Vera Isırganlı Jel İçecek;
Aloe Vera ve ısırganın birlikte kullanıldığı tek üründür. Kalp dostudur, kalp damarlarını genişletme, kan sulandırma özelliği ile kann damarlarda pıhtılaşmasını önler. Ağrı kesici,bağışıklık sistemi güçlendirici ve bağırsakları çalıştırarak sindirimi düzenleyici etkisi vardır.Bunların yanı sıra tümör önleyici, idrar yollarını temizleyici etkisi mevcuttur. Kansere karşı direnci arttırır. Şeker içermediğinden şeker hastaları kullanabilir hatta hastalığın dengelenmesinde olumlu rol oynar. Kolesterolü ve prostatı dengeler. Isırgan özü ilavesi yaraların iyileşmesinde etkilidir. Sedef ve vitiligo hastalarına verilebilir. Hücre yenilemesini hızlandırdığından eklemlerdeki kireçlenmeleri yok edebilir, romatizma, eklem sıvı azlığı, bel ve boyun fıtıkları, menisküse iyi gelir. Aloinsizdir*

10_years_Aloe_Vera

Aloe Vera Ballı Jel İçecek;
Yoğun iş temposunun enerji veren içeceği. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hücre yenilenmesini hızlandırır.Toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar.Reflü,mide ağrısı,ülser gibi tüm mide rahatsızlıklarında takviye olarak çok etkilidir.Hemoroid tedavisinde etkili sonuçları vardır. Vücuttaki mikrobik olayların tedavisinde yardımcıdır.Tokluk hissi ve enerji verdiğinden diyet esnasında kullanılır. Şekersizdir. Aloinsizdir*
*Aloin; Aloe Vera kabuğunun altında bir tabaka halinde bulunur. Şiddetli müshil etkisi yapan bir madde olduğundan yüksek konsantrasyonlarda kullanılması halinde ishal belirtileri gösterebilir.
İçecekler sabah-akşam yemeklerden yarım sat önce, aç karına 3 kapak (30ml.) yani yarım çay bardağı kadar içilir.Su veya meyve suyuna ilave edilebilir.Herhangi bir rahatsızlığa destek olarak kullanılıyorsa günde 3 kez içmek etkisini arttırır.
İçecekleri hamile, emziren bayanlar, organ nakli olmuş kişiler ve daha önce kanser tedavisi görenler kesinlikle kullanmamalı.

vb

Pro-balance:Hücrelerimiz ancak sağlıklı bir alkali ortamda olduklarında işlevini düzgün yapabilirler.Fakat günümüzde beslenme oldukça değişip bozulduğundan hücreler alkali yerine asidik ortamda işlevini yapmaya çalışıyorlar düzgün beslenmediğimiz içinde sonunda pes eder ve hücrelerimiz greve girerler.İşte probalance içerisinde dengeli ölçüde bazik(alkali) mineraller olduğu için (kalsiyum,potasyum,magnezyum,sodyum)ASİT-BAZ dengemizi düzenler.PROBALANCE’ın içeriğindeki magnezyum sitrat,alkali mineralleri hızlıca kan dolaşımına taşır.böylece metabolizmayı düzenler ve yağ yakımını hızlandırır.laktoz,hiçbir koruyucu ve hayvansal madde içermez.ve ayrıca vücudun ülserini dengeler ve vücudun düzgün bir şekilde asit-baz dengesi oluşturmasını sağlar.

LR Probalance günlük doz başına:

Potasyum 270mg

Magnezyum 200mg

Kalsiyum 695 mg

Bakır 453mikro gram

Krom 60 mikro gram

Molibden 80 ug içermektedir..

KULLANIMI:günde 3 kere 4tableti su ile en az 3 ay boyunca kullanmanız gerekmektedir.kullanım miktarı kişinin ihtiyacına göre zaman içerisinde yeniden düzenlenebilirhamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışmanız önerilmektedir.

Aloe Vera Özel Bakım

13022437_10153988719407850_1100981576_n

Acil Durum Spreyi;

976420853412770318
Mucize sprey. İçerisinde 12 çeşit şifalı bitki özü bulunur. Her türlü acil durumda çok etkilidir. Ani kanamalar, yanıklar, haşerat sokmaları, şişlikler, kaşıntı ve kızarıklık gibi cilt sorunlarında çok etkilidir. Hızlı etki gösterir.Koruyucu bir tabaka gibi hasarlı cildin üzerini kaplar, yeniler, yatıştırır. Cilde nem sağlar, serinletici etkisi vardır. Kan durdurucu özelliği vardır. Anti bakteriyeldir.

Aloe Vera Konsantre Krem;

97807967909938575426
%90 Aloe Vera oranıyla benzersiz bir bakım yapar.Cilt yanığı,güneş yanığı,cilt tahrişlerini geçirir.Pişik,uçuk,akne ve şişlikte etkilidir.Hücre yenileme özelliği çok fazladır.Yıpranmış ve nemden yoksun ciltlerde kullanılır.Gözaltı morluk ve şişliklerine iyi gelir.İçerdiği salisilik asitten ötürü gözenekleri açar.Kolajen oranı çok yüksek olduğu için yaşlanmış,yıpranmış ciltlere elastikiyet,gerginlik ve nemlenme sağlar.

Aloe Vera propolisli Krem;

61mFYc2Aj6L._SL1500_-1
Propolis arıların yuvalarını dış etkenlerden,bakterilerden koruyan bir reçinedir.Bilinen en kuvvetli antibiyotiktir,antiseptiktir.Kuru bakıma muhtaç,pul pul dökülen ciltlerde çok etkilidir.Yüksek oranda nem sağlar,yeniler,yatıştırır,onarır.

Dermaintense Krem;

maxresdefault
Zona,sedef,egzama gibi cilt hastalıklarında 12-16 hafta arası sonuç alınmıştır.İçerisinde B12 ve sarı çalı ekstresi vardır.Stresle alakalı kaşıntıda.nörodermatit cilt problemlerinde çok etkilidir.Derin topuk çatlaklarında,dirseklerde,derin vücut yaralanmalarından kalan izlerde,doğum çatlaklarında kanıtlanmış etkileri vardır.Hücre yeniler,yaşlanmayı yavaşlatır.

MSM Vücut Jeli;

11835461622242365408
İnsan vücudunda en çok su daha sonra msm(metil sulfonil metan yani kükürt) vardır.MSM jel birçok protein barındırmakta.Kemik,kas,bağ dolumu proteinlerden oluşmaktadır.Kükürtün ağrı kesici özelliği sayesinde romatizmal hastalıklar,kireçlenme,eklem ve kemik ağrıları,eklem sıvı azlığı,bel-boyun ağrıları,spor yaralanmaları,fizik tedavi önerilen tüm hastalıklarda net sonuçlar alınır.İçerdiği biberiye sayesinde anti bakteriyel özelliğe sahiptir.Fıtık ve ağrılarda sivera ısırganlı içecek ile kullanımı tavsiye edilir.
Cilt ortalama 21 günde tedaviye cevap verir,bir süre kullanıp sıkılıp bırakmadan 21 gün düzenli kullanmak gerekir.

BÜTÜN ALOE VERA ÜRÜNLERİNİN ALTINA ÖNCE ACİL YARDIM SPREYİ KULLANILMASI,SAĞLANAN FAYDAYI ARTTIRIR.

Aloe Vera Yüz Bakımı
Temizleme Sütü ve Tonik;

aloeverayuzbakimitemizlemesutucilttonigi

Her iki üründe yasemin özü içerir.Anti aging özelliğe sahiplerdir ve yaşlanmayı geciktirirler.Gözlerde kullanılmazlar.

Temizleme Mendilleri;

47858920332191809662
Daha çok seyahatlerde,vaktimiz kısıtlı olduğu zamanlarda cilt temizliği için uygundur.Göz kapağında kullanılabilir.Alkolsüzdür.Bayanların Özellikle makyajdan sonra Vazgeçemedikleri Mucizevi temizleyici.

Yüz Peeling;

95014600890347664036
İçerisinde bambu tanecikleri vardır.Ölü hücreleri temizler.Haftada en çok 2 kere kullanılır.Islak cilde az miktarda,yumuşak masaj ile uygulanıp,yıkanır.

Nemlendirici Maske;

76515481829017173064
Yaban gülü ekstresi içerir.Cildin alt tabakalarına kadar nem ile zenginleşme sağlar.15-20 dakika ciltte bekletildikten sonra yıkanır.

Köpük Maske;

208863838_tn120_0
Zeytin özü içerir.Normalden kuruya dönük ve kuru cilde haftada 1 kullanımı uygundur.Temizlenmez,anti oksidandır.Maske cilde sürüldükten sonra cilt emer,2-3 dakika beklenip kalanlar cilde yedirilir.

Gündüz Kremi;

196257912_tn120_0
Normalden kuruya doğru olan ciltler için uygundur.İçerisinde kivi vardır,yani c vitamini,cilde enerji verir.Cildin kolajen yapısını korur.Kolajen yapıyı besler,cilt içi yaşlanmayı engeller.

Gece Kremi;

192909865_tn120_0
İçerisinde retinol vardır.Retinol cildin üst tabakasındaki hücreleri arttırır ve cildin yenilenmesini sağlar.Bunun sonucu olarak cilt yavaş yavaş daha genç görünmeye başlar.Cildin kolajen yapısını korur.

Göz Kremi;

25042016000757
İçerisinde manolya özü vardır,halka ve ödemi azaltır.Göz pınarlarına ve kirpik diplerine,gözün oynar bölgesine kullanılmaz.Sadece kaz ayağı ve göz altına kullanılır.Morluk ve şişliği azaltır.Küçük dokunuşlarla göz çevresine uygulanır,20 dakika bekletilip temizlenir.Sabah ve akşam kullanıma uygundur.

Nemlendirici Jel Krem;

15619599582156078439
Normalden yağlıya doğru ciltler için gündüz kremi yerine kullanıma uygundur.İçerisinde nilüfer çiçeği ekstresi bulunmaktadır.Jel kıvamında,emilimi rahat bir bariyer görevi görür.

Dudak Koruyucu;

28898236707580887289
İçerisinde jojoba yağı vardır.Dudakları besler,tedavi eder.(Dudak koruyucuyu çantanızdan eksik etmeyin.Her türlü kanamalı,ufak yaralanmalarda kullanılır.Kan durdurucu özelliği var.)

Ağız ve Vücut Bakımı

Şampuan;

Aloe-Vera-Shampoo_20038
Yaşa bağlı saç dökülmelerini içeriğindeki nar özü ile önler.Saçı güçlendirir.Olmayan saçı çıkartmaz ama olan saçın daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar.Kafa derisin ph’ını dengeler.Boyalı ve kuru saçlara önerilir.

Saç Kürü;

164264838_tn120_0
Saçları ısıya karşı korur.Fön öncesi,güneşe çıkmadan kullanılır.İçerisinde nane özü ph’ı dengeler,yağlanmayı azaltır.Saçtaki sedefte kullanılabilir.

Saç ve Vücut Şampuanı;

20133_lens
İçerisindeki şerbetçiotu antiseptik özelliğe sahiptir.beyaz çay yaprağı anti oksidandır.Nemlendirir,besler,dış etkenlerden korur.Saç dökülmesini önler.

Duş Jeli;

184547829_tn120_0
İçersinde beyaz çay yaprağı vardır.Beyaz çayda bulunan anti oksidanlar,vücutta bulunan serbest radikallere karşı koruma sağlayarak oksidatif stresi önlüyor ve bunun ciltteki olumsuz etkilerini önlüyor.Beyaz çay,güneşin zararlı ışınlarının cilt üzerinde yarattığı hasarı en aza indirerek yaşlanmayı azaltır.

Roll-on;

25298150082419706799
İçerisinde pamuk özü vardır.Teri emer,nemlendirir.Tazelik hissi verir.

Vücut Losyonu ve Hassas Cilt Kremi; İçerilerinde kırmızı üzüm çekirdeği vardır.Üzüm çekirdeği bilinen en güçlü anti oksidandır.İkisi birlikte kullanılmalıdır.

Diş Macunu;

403ea38d9a5a14df8427cfda7e52c1bb
Plak,diş eti iltihabı,kanama,ağız kokusuna faydalıdır.İçerisinde ekinezya özü vardır.Ekinezya yaraları tedavi edicidir.

Hassas Diş Macunu;

192085711_tn120_0
Aloe Vera diş macununa ilaveten içindeki florür ile diş çürükleriyle savaşır.

El Kremi ve Sabunu;

159660606_tn120_0
İçerilerinde badem özü vardır.Nemlendirir,bakım yapar.Yumuşacık ve mis gibi bir kokusu vardır.Zengin içerikli el kreminin içinde aynısafa bitkisi vardır ve aynısafa bilinen en iyi dezenfektandır.

Aloe Vera Tıraş Seti;

168647379_tn120_0
Sert kılları yumuşatır.Kılların ters çıkmasını engeller.Antiseptik ve antibakteriyeldir.Anti stres kremi yaşlanmayı geciktirir.

Aloe Vera Bebek Bakım Seti;

lr_aloe_vera_baby_set
Hassas bebek cildini korumak ve bakımını yapmak için özel geliştirilmiş bir seri.Yüksek oranda Aloe Vera ve organik aynısafa ekstresi içerir.Paraben ve mineral yağ içermez.Serideki Mum Balm masaj yağı kuru cilde yoğun nem sağlar,hamilelikte çatlak oluşumunu önler.

Güneş Kremleri;

176393465_tn120_0
UVA korumalıdır.UVA ve UVC koruması vardır.15 faktör %94 koruma,30 faktör %97 koruma,50 faktör %98 koruma sağlar.Faktör seçimi yaparken cilt rengine göre seçim yapılmalıdır.Her cilt rengine ve tenine uygun güneş kremleri:

Kendinden Bronzlaştırıcı;

04748308267436687517
Sürüldükten 3-4 saat sonra gözle görülür bronzluk sağlar.Sürüldükten sonra eller yıkanmalı.

Hızlı Bronzlaştırıcı;

14210021138926386156
Solaryuma girerken kullanılır.Bronzlaşmayı hızlandırır.

Solaryum Sonrası Losyon;
Solaryum sonrası uv ışınlarının zararlarından korur.

12076904_550383215112842_1447044857_n-1

Aloe Vera Baby ile Anne ve Bebek için hassas bakım

Yüksek Aloe Vera oranı ve organik Aynısafa ekstresi içerir

Hassas bebek cildi için yumuşak bakım

Masaj Balsamı hamilelik sırasında annelere ve bebeklere masaj yapmak için kullanılır

11242612_106528449691617_464617806_n

Aloe Vera GÜNEŞ: Aloe Vera’nın bakım gücü ile güneşe karşı son derece etkili koruma her faktörde her tene uygun serileri mevcuttur

  • Her cilt tipi için uygun UVA/UVB koruma
  • Çok yüksek oranda Aloe Vera içerir
  • Güneş banyosu sırasında vücut ve yüz için doğal koruma

 

  • Date 4 Nisan 2016
  • Tags