L-RECAPİN

LR Health & Beauty şirketinin üretmiş olduğu L-Recapin içerisinde bulunan  Procapil denen bir aktif kompleks ile zayıflamış saç kökleini besleyerek saç dökülme problemini tamamen ortadan kaldırarak tekrar saç çıkmasını sağlar. . Bu aktif kompleksin içerisinde yenilikçi 3 farklı bileşen mevcut olup bunlar:

1-Oleanolic acid

2- Apigenin

3-Biotinyl-GHK.

Oleanolic acid

Oleanolic acid zeytinyağı, sarımsak gibi besinlerde doğal olarak bulunan bir bileşendir. Erkek tipi kelliğe sebep olan ve saç köklerinde üretilen dihidrotestosterone hormonunun üretimini engeller.

Apigenin ve Biotinyl GHK

Apigenin doğal bir madde olup en çok maydanoz, kereviz, kereviz kökü ve papatya bitkilerinde bulunmaktadır. Biotinyl GHK ise özel olarak dizayn edilmiş bir vitamin-peptid kompleksi olup her iki madde de saç kökünde laminin 5 ve Kolajen gibi saçı kökte tutan proteinlerin üretimini teşvik ederek, saçın saç derisine tutunmasını kuvvetlendirir ve bu sayede saç dökülmesini engeller.

Oleanolic acid, Apigenin ve Biotinyl GHK üçlüsünden oluşan aktif ve yenilikçi kompleksin saç tellerinde ve saç kökü üzerindeki etkilerini aşağıdaki görsellerle çok daha iyi anlayabilirsiniz.

 

  • Date 16 Nisan 2016
  • Tags