Zeitgard

zeitgard-nasil-kullanilir

Tek bir Dokunuş ile daha fazla güzellik

ZEITGARD Yüz Temizleme Cihazı ile anında parlak ve temiz bir cilde sahip olabilirsiniz.. Yenilikçi teknolojik yüz temizleme fırçasına nüfus ettirilmiş Ag+ iyonu içerdiğinden dolayı zeitgard  klasik yüz temizliğini mükemmel bir hale getirdi. Zeitgard cildinize  zarar vermeden makyaj ve benzeri kalıntıları ve zararlı microbik bakteri hücrelerini cildinizden uzaklaştırarak cildinizi  on kat daha etkili bir biçimde temizlenmesini sağlar

Eşsiz hijyen konsepti

Her cilde uygun Fırça başlığının LR için özel üretilmiş ve yuvarlak uçlu  lifleri , içeriğindeki anti bakteriyel ve anti microbik eşsiz etken maddesi Ag+ iyonu içeriği sayesinde cildiniz eşsiz bir şekilde hijyenik kalır ve microsilver cildinizde  bir koruma kalkanı gibi etki gösterir: Bakterileri ve microbik hücreleri yok eder  ve yeniden oluşmasını engeller.

ZEITGARD yüz temizleme sistemi

En ince detayına kadar düşünülmüş bu sistem osilasyon yapan fırçasıyla cildi kirlerden derinlemesine temizler, Ag+ iyon içerikli fırça kirleri ve zararlı hücreleri(bakteri ve micropları) içine hapseder. Sonuç ise ilk kullanımda bile gözle  Görülebilir ve etkisi uzun süren temiz bir cilt.

Osilasyon Hareketi ile

ZEITGARD Yüz Temizleme Cİhazının eşsiz tüy kadar ince fırça lifleri dakikada yedi bin  kez titreyerek Yuvarlak uçlu fırça lifleri cilt yüzeyinde gezerken ciltteki kirleri daha iyi ve etkili bir şekilde temizler. Kullanım sonucunda cildinizin benzersiz ışıltısıyla farkı siz de göreceksiniz..

 

 

  • Date 10 Nisan 2016
  • Tags